PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799}
7,1 88 529
ocen
7,1 10 1 88529
6,4 18
ocen krytyków
GoldenEye
powrót do forum filmu GoldenEye

żeby zastąpić dostojnego Aston Martina dresiarsko-nazistowskim BMW??

Hagan

dresiarsko-naziwstowskim BMW??
Chcialbys miec jakies BMW ale niestety Cie na nie nie stac :(
Pewnie Ci przykro z tego powodu dlatego takie bzdury piszesz. BMW to jedno z najwiekszych samochodowych poteg. I jezeli chodzi o mnie to mialem dwa: E36 i E39.... obydwa wspominam genialnie... swietne samochody... teraz tez mam zamiar zmienic Audi na BMW bo sa jednak duzo lepsze

ocenił(a) film na 9
jodla007

ręce opadają, jak widzę takie posty!

nazistowsko-dresiarskie BMW występuje tym filmie, bo Aston wtenczas miał 'delikatny' kryzys, i w zasadzie nie produkował samochodów na miarę 007 (DB7 mimo że ładny, to jednak mierna konkurencja dla DB5 czy DB9).

a Ty, kolesiu od BMW - Ciebie nie będzie nigdy stać na żadnego Astona, więc się nie chwal, jak wypasione masz kr... samochody.

ocenił(a) film na 6
jodla007

Sam piszesz bzdury... BMW to świetne samochody, ale nie do filmów z Bondem. To że masz bete nie oznacza że nadaje się do wszystkiego... Klimat filmu wskazuje na to, aby Bond poruszał się troszkę innymi pojazdami niż panowie w dresach, czyli np: Astonem Martinem... Czego sie nie robi dla reklamy

ocenił(a) film na 8
jodla007

taaa na bmw go nie stać i dlatego je krytykuje ale już na Aston Martina go stać i go nie krytykuje ...

Janko_Muzykant

co za kretyńskie tematy urządzacie, piszecie jakby Bond jeździł w dresie i złotymi kietami na szyi popijając browara :/

ręce opadają jak sie widzi takie tamaty ludzie

użytkownik usunięty
agent_james_bond

"Film ok, tylko kto wpadł na kretyński pomysł
żeby zastąpić dostojnego Aston Martina dresiarsko-nazistowskim BMW?? "
Jak to kto? Sponsor ...;)

Oj już tak nie płaczcie hipokryci. W samym filmie znacznie więcej jest Astona niż BMW.

Hagan

Jakbyście nie wiedzieli: podczas 2 wojny światowej firma BMW wspierała nazistowski przemysł wojenny produkując m.in. silniki do Focke-Wulfów. Po wojnie ten przeklęty zakład powinien być zrównany z ziemią i zaorany. Żeby świat zapomniał o tej firmie.

ocenił(a) film na 9
Hagan

To prawda, ale było wiele innych firm, które wspierały nazistów podczas II W.Ś. i istnieją do dziś, m. in. SIEMENS

ocenił(a) film na 9
Hagan

Film genialny, jeden z najlepszych Bondów ale z tym samochodem to sie zgodze o ile BMW mnie nierazi to niepasuje mi do Bonda samochów w odcieniu błękitu, dotego jeszcze kabriolet o stylistyce mydła bambino, nieładnie całe szczęscie ze samochód jest tylko w jednej scenie.

Hagan

Ty debilu , a aspirynę Bayera łykasz ze smakiem , a to oni produkowali Cyklon B :) skończ pierdolić takie bzdety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones